رزرو هتل

معرفی

آژانس مسافرتی ناوبران با داشتن ده ها کارگزار و نمایندگی از سیستم های معتبر بین المللی در زمینه رزرو انواع هتل ها در تمامی مقاصد جهان و ایران، آمادگی ارائه فوری این نوع خدمات را دارد. با استفاده از این امکانات که آژانس ناوبران نمایندگی مستقیم تمامی آنها را دارد، مسافران پس از اعلام نیاز ها و تایید هتل های خود به صورت لحظه ای و با کمترین معطلی تایید نهایی و واچر هتل خود را دریافت می نمایند.

با داشتن بیش از 5 کانتر تخصصی ارائه خدمات هتل، مسافران می توانند انتظار دریافت خدمات سریع و دقیق از ما را داشته باشند. تمامی این کانتر ها به صورت علمی آموزش های لازم جهت مشاوره و ارائه بهترین گزینه های اقامتی با توجه به نیاز مشتریان را دارند و با توجه به مشخصات هتل، نظر دیگر مسافران، نظر سرپرستان تور های ناوبران و حتی مطالعه دقیق وبسایت هایی چون Tripadvisor و Lonely Planet به مسافران عزیز مناسبترین گزینه ها را ارائه می دهند.

خدمات تخصصی مقصد های بازرگانی دبی و ترکیه :

با توجه به درخواست های فراوان و مستمر مشتریان بازرگان و تجار آژانس ناوبران مبنی بر دریافت خدمات اختصاصی در زمینه سفر های کاری و هفتگی یا ماهیانه خود به کشور های اطراف، آژانس ناوبران کانتری مستقل جهت ارائه خدمات رزرواسیون خدمات در این دو مقصد را ایجاد نموده است. مسافران با نیاز های کاری با سپردن تاریخ و محل های مورد نظر خود در مقصد با خیالی آسوده سفر های کاری مستمر خود را به بسپارند و مسافرانی که به قصد استراحت و یا تفریح خانوادگی به این کشور ها سفر می کنند می توانند برنامه ریزی این نوع سفر های خود را به این کانتر تخصصی ما بسپارند.

همچنین مجموعه ناوبران با انجام توافقات با کارگزاران تخصصی این مقاصد همچون Emirates Holidays و Jumeirah Group امکان رزرو مستقیم، و با خدماتی اختصاصی و ویژه را برای مسافران خود فراهم آورده است.

خدمات آنلاین و لحظه ای:

با توجه به پیشرفت های سریع فناوری در صنعت گردشگری بین المللی و رشد سریع آن در کشور، آژانس ناوبران نیز ضرورت تحقیق و توسعه این گونه خدمات را احساس کرد. با همکاری متخصصین برنامه نویسی و توافقات صورت گرفته با کارگزار های بزرگ خدمات رزرو هتل و اقامتی، آژانس ناوبران توانسته است سامانه رزرواسیون لحظه ای هتل های بین المللی با امکان رزرو 100،000 هتل در بیش از 10،000 مقصد را اجرا نماید تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتی صدور واچر نهایی خود اقدام نمایند. این سامانه متصل به شبکه بانکی شتاب می باشد تا به راحتی و بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، بتوانید برای رزرو هتل در تمامی مقاصد دنیا در راحتی منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.

بستن منو