تور چین
آژانس مسافرتی ناوبران

معرفی تورهای چین

سفر به چین، سرزمین پل های بی انتها

از هفت قرن پیش که برای اولین بار مارکو پولو چین را به جهانیان شناساند، تاکنون، هرگونه تصور و تجسم رازآلودی برای این کشور پهناور مورد توجه قرار می‌گیرد. حتی پس‌از دهه‌ها رشد اقتصادی فزاینده در چین ، این کشور پهناور هیچ یک از جذابیت‌های خود را از دست نداده است. نه تنها رسوم سنتی اجدادشان تحت تأثیر این پیشرفت شگرف اقتصادی قرار نگرفته است، بلکه شرایط اقتصادی و مناسبات‌های بین‌المللی باعث شده است که این جذابیت‌های تاریخی و فرهنگی نمود بیشتری بیابند و بتوانند در سطح بالاتری خود را به جهانیان معرفی نمایند. تاریخ و فرهنگ غنی که قدمت آنها به هزاره‌های پیشین بازمی‌گردد.

فرهنگ چینی برای چینی‌ها اهمیت بسزایی دارد و سعی در حفظ و نگهداری این فرهنگ ارزشمند دارند و مراقب هستند از هرگونه گزند و آسیبی در امان باشد. گواه این ادعا ارج نهادن به آثاری همچون شهر ممنوعه و کاخ تابستانه در پایتخت سیاسی‌شان پکن است. آثاری که روزهای تسلط‌ پادشاهان چینی را یادآوری می‌کنند. اثری عظیم همچون دیوار بزرگ چین با طول تقریبی هفت کیلومتر که از دریای زرد تا میانه‌های آسیا کشیده شده است، گورهای فراوان ادیان کهن شرقی را نمایان می‌کنند.

 به علت گسترده وسیع این کشور، تور چین به عنوان یک مقصد گردشگری، طیف وسیعی از تجربه ناشناخته‌ها و آگاهی از فرهنگ‌ها را ارائه می‌دهد. فرقی ندارد که شما در سفر چین بخواهید در یک کروز لوکس با گذر از تنگه یانگ تسه وقت بگذرانید، در یک شهر شلوغ به گشت و گذار بپردازید و یا به سکوت و آرامش یک معبد تاریخی زیبا پناه ببرید. تور چین مملو از تجارب شگفت‌‌انگیز است.

در سفر به چین ماجراجویی‌های غیرمعمول در انتظار شماست.

فهرست تور چین

تور 3 شب شانگهای 1 شب هانگژو 4 شب پکن

تور ویژه چین

از 980 دلار

4 آذر - 5 دی - 17 بهمن

تور 7 شب 8 روز پکن

تور ویژه چین

از 520 دلار + 6.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تور 5 شب شانگهای

تور ویژه چین

از 13.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تور 7 شب گوانجو

تور ویژه چین

از 400 دلار + 7.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تازه های مجله گردشگری ناوبران

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مکانهای قدیمی چین
پنج هتل برتر چین
مکان های دیدنی چین
چرا به چین سفر میکنیم
بستن منو