تور هلند
آژانس مسافرتی ناوبران

معرفی تور های هلند

سفر به هلند

معرفی
هلند در واقع یك دلتای سرسبز است كه رودخانه هایی چون راین از آن میگذرد.از این رو هلند كوه ندارد و ارتفاع بلندترین تپه در جنوب این كشور 322 متر بیشتر نیست خاك هلند بیشتر ماسه ای است.هلند سرزمینی پرباران است با زمستانهای طولانی و تابستانهای كوتاه و ملایم.بندر آمستردام از شرق به دریاچه آیسل میر وصل میشود و از غرب از طریق یك كانال كشتی رانی به دریای شمال وآبهای آزاد راه دارد. ورود آب به این مجراها كنترل می‌شود چون آمستردام نیز مانند مناطق وسیعی از هلند زیر سطح دریا قرار گرفته‌ است. رودخانهٔ آمستِل از وسط آمستردام می‌گذرد و شبكهٔ گسترده‌ای از كانالها و نهرها بخش‌های مختلف شهر قدیمی را به هم وصل می‌كنند. این كانالها به تدریج طی چهار پنج قرنِ گذشته به شكل نیم دایره‌هایی دورِ هستهٔ اولیهٔ شهر حفر شده و گسترش یافته‌اند. كاربرد اصلی آنها جابجایی بار و محصولاتِ وارداتی از كشتی‌ها به انبارها و تجارتخانه‌ها و بالعكس از آنجا به بندرگاه بوده‌است.
بزرگترین شهر هلند آمستردام پایتخت هلند می باشد كه بزرگترین مركز جذب توریست در این كشور است. در این مطلب جاذبه های گردشگری آمستردام هلند را گرد هم آورده ایم . كانال های آمستردام (Amsterdam’s Canals) بزرگ ترین جاذبه گردشگری آمستردام كانال های زیاد آن است كه در حاشیه آمستردام واقع شده اند و این كانال ها در اصل به دلایل اقتصادی ساخته شده بودند و خانه های زیبایی مربوط به قرن هفدهم در اطراف این كانال ها جلب توجه می كنند .
بهترین زمان برای بازدید
فروردین تا آبان
تجــــربـــه هـای ویـــــــــــژه
بخش مركزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ كرده‌است و به یك موزهٔ رو باز و دیدنی میماند. به همین خاطر یكی از جاذبه‌های گردشگری در آمستردام، قایق‌سواری در كانال‌های داخل شهر است كه از مقابل بسیاری از ساختمان‌های زیبای شهر می‌گذرد. هلند برای هنردوستان نیز مكانی رؤیایی‌ست.كلیسای قدیمی شهر آمستردام كه قدیمی ترین بنای آمستردام نیز می باشد در سال 1302 ساخته شده است.میدان دام یكی از میدانهای اصلی شهر است و در كنار این میدان و در مقابل بنای یادبود كشته شدگان جنگ قصر سلطنتی دام كه در آن جشن های سلطنتی برگزار میشود.همچنین شما میتوانید از تورهای گشت شهری گشت كانالهای آب و گشت روستاهای حومه (در گشت روستایی شما به بازدید تعدادی از روستاهای اطراف و دیدنیهای آنها مانند آسیاب بادی می روید و با ساخت پنیر و كفش های هلندی آشنا می شوید.)

فهرست تور های هلند

تور 3 شب شانگهای 1 شب هانگژو 4 شب پکن

تور ویژه چین

از 980 دلار

4 آذر - 5 دی - 17 بهمن

تور 7 شب 8 روز پکن

تور ویژه چین

از 520 دلار + 6.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تور 5 شب شانگهای

تور ویژه چین

از 13.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تور 7 شب گوانجو

تور ویژه چین

از 400 دلار + 7.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تازه های مجله گردشگری ناوبران

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مکانهای قدیمی چین
پنج هتل برتر چین
مکان های دیدنی چین
چرا به چین سفر میکنیم
بستن منو