تور برزیل
آژانس مسافرتی ناوبران

معرفی تور های برزیل

سفر به برزیل

معرفی
جمهوری فدراتیو برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین كشور آمریكای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است. برزیل كه منطقه وسیعی را بین مركز آمریكای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد، شرقی‌ترین كشور قاره آمریكاست و با كشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، كلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه هم‌مرز است. در حقیقت، تور برزیل به جز اكوادور و شیلی با تمامی دیگر كشورهای آمریكای جنوبی مرز مشترك دارد. برزیل دارای زمین‌های كشاورزی وسیع و جنگل‌های استوایی است. و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی كاری غنی قدرتمندترین اقتصاد آمریكای جنوبی است. برزیل مستعمرهٔ پرتغال بود و این كشور تنها كشور قاره آمریكاست كه مردم آن به زبان پرتغالی سخن می‌گویند. برزیل كشوری چندملتی است و جمعیت آن متشكل از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریكا، آفریقائیان و نیز آسیائیان است. مذهب اصلی این كشور كاتولیك كلیسای رم است. تنوع آب و هوایی زیادی در برزیل وجود دارد اما بخش بزرگی از آن گرمسیری است و پوشیده از جنگلهای بارانی آمازون كه در حوضه آب ریز رود آمازون بوجود آمده‌اند.با این حال برزیل دارای پنج آب و هواست كه عبارتند از گرمسیری در مركز، كوهستانی، نیمه خشك در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب. آب و هوای استوایی به صورت بسیار بارز در شمال این كشور دیده می‌شود این مناطق به صورت واقعی فصل خشك ندارند و در واقع فصل خشك آنجا تنها كمتر از فصل بارانی بارش دارد اما آن میزان بارش هم قابل توجه‌است.
بهترین زمان برای بازدید
اردیبهشت تا مرداد
تجــــربـــه هـای ویـــــــــــژه
فستیوالهای متعددی در تمام طول سال برپا هستند ولی معروف ترین آنها كارناوال نام دارد و 6 هفته و نیم قبل از عید شكرگذاری در روزی كه به نام چهارشنبه خاكستری (Ash Wednesday ) معروف است برگزار می شود .چهارشنبه خاكستری نوعی مراسم مذهبی كاتولیك است ولی در برزیل بیشترین توجه در این فستیوال تفریح و میهمانی هاست. مجسمه معروف حضرت مسیح (ع) كه 38 متر و 635 تن وزن دارد در ارتفاعات كركووادوقرار دارد. كوهستان كله قند (SugarLoaf Mountain) قله‌ای به شكل كله قند است كه رفت و آمد به آن توسط تله كابین صورت می‌گیرد و نمای بسیار زیبایی از ارتفاعات كوه و ساحل را به شما می‌دهد. برای رفتن به آمازون می‌توانید قایقی را اجاره كنید و از طریق رودخانه به تماشای آن بروید ولی به هیچ وجه بدون راهنما به داخل جنگل‌های آمازون قدم نگذارید چرا كه قبایلی در آنجا زندگی می‌كنند كه رسوم و فرهنگ‌های مخصوص خود را دارند و بخش بزرگی از آمازون هنوز به طور كامل كشف نشده است.
فهرست شهرهای مشهور
برازیلیا , ریودوژانیرو, سائوپائولو, كوریتیبا, نازیوس, مانائوس

برزیل با نام رسمی جمهوری فدراتیو برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیّت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است.

برزیل که منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد، شرقی‌ترین کشور قاره آمریکاست و با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه هم‌مرز است. در حقیقت، برزیل به جز اکوادور و شیلی با تمامی دیگر کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک دارد.

برزیل دارای زمین‌های کشاورزی وسیع و جنگل‌های استوایی است؛ و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کاری غنی قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی است.

برزیل مستعمرهٔ پرتغال بود و این کشور تنها کشور قاره آمریکاست که مردم آن به زبان پرتغالی سخن می‌گویند. برزیل کشوری چندملیتی است و جمعیت آن متشکل از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریکا، آفریقائی و نیز آسیائی است. مذهب اصلی این کشور کاتولیک کلیسای رم است.بخش اعظم جنگلهای آمازون در خاک برزیل واقع شده است(60%)

زبان پرتغالی برزیل فاقد هر گونه استاندارد رسمی در مورد تلفظ است، و با توجه به هر منطقه ممکن است تلفظ‌ها تغییر کند. تلفظ نام رسمی برزیل در پرتغالی اروپا به نحو ذیل است: [ʁɛ. ‘pu. âli.ka fɨ. ðɨ. ɾɐ. ‘ti.vɐ du bɾɐ. ‘ziɫ].[نیازمند منبع]

عموماً بر این اعتقاد هستند که نام این کشور برگرفته از pau-brasil است، نوعی درخت که مهاجران اولیه برای آن ارزش بسیاری قائل بوده‌اند، گرچه برخی بر این باورند که نام برزیل برگرفته از نام جزیره اسطوره‌ای برزیل است که در قرون وسطی در اروپا از آن بسیار یاد شده‌است.

فهرست تور های برزیل

تور 3 شب شانگهای 1 شب هانگژو 4 شب پکن

تور ویژه چین

از 980 دلار

4 آذر - 5 دی - 17 بهمن

تور 7 شب 8 روز پکن

تور ویژه چین

از 520 دلار + 6.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تور 5 شب شانگهای

تور ویژه چین

از 13.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تور 7 شب گوانجو

تور ویژه چین

از 400 دلار + 7.000.000 تومان

پاییز و زمستان 98

تازه های مجله گردشگری ناوبران

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مکانهای قدیمی چین
پنج هتل برتر چین
مکان های دیدنی چین
چرا به چین سفر میکنیم
بستن منو