باشگاه مشتريان
آشنایی با کارت باشگاه مشتریان ناوبران :
ابزار اصلی این سامانه برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان، یک کارت بانکی با همین عنوان می‎باشد. ایران‎کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که دارای ویژگی‎های منحصر به فردی می‎باشد. این کارت علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی‎های کارت‎های بانکی، دارای مزایایی نظیر برگشت نقدی بخشی از مبالغ هزینه شده از طریق دستگاه‎های کارت خوان بانکی (pos) و درگاه‎های پرداخت اینترنتی می‎باشد، هم‎چنین دریافت امتیازات بر اساس مبالغ خرید نیز موجب تمایز این کارت از سایر کارت‎های بانکی شده است.
سطوح چهارگانه ایران‎کارت که بر اساس امتیا‎های کسب شده توسط دارنده‎ی ایران‎کارت با افزایش خرید و مانده‎ی کارت تعیین می‎شوند، برای دارندگان ایران‎کارت جذابیت رقابت و دریافت دامنه گسترده‎ای از"خدمات ویژه" شرکای تجاری ایران‎کارت از قبیل تسهیلات، برگشت نقدی بخشی از هزینه‎های استفاده از خدمات، خدمات VIP و …، را ایجاد می‎نماید.
دارندگان محترم ایران‎کارت می‎توانند هر روز از طریق همه پایانه‎های فروشگاهی و درگاه‎های پرداخت اینترنتی خریدهای خود را انجام داده و بخشی از مبلغ خرید خود را به صورت "برگشت نقدی" دریافت نمایند.
علاوه بر خرید در همه‎ی رستوران‎ها، باشگاه‎ها، هتل‎ها، مراکز خرید عمومی و...، در شهرها و طی سفرهای داخلی با استفاده از ایران‎کارت، ضمن برگشت نقدی دارندگان ایران‎کارت از "امتیازهای تشویقی" ایران کارت نیزبهره‎مند می‎شوند. امتیاز تشویقی، شامل دو نوع امتیاز می‎شود:
  1. امتیازی که به ازای هر خرید به دارنده ی کارت اختصاص می یابد.
  2. امتیازی که از طریق پول واریزی به کارت و مانده ی پول به کارت اختصاص می یابد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ناوبران محفوظ مي باشد.